LCF201202A900TG
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 2LN 100MA 90 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: LCF201202A900TG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LCF201202A900TG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή CMC 2LN 100MA 90 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 436155 pcs Φύλλο δεδομένων LCF201202A900TG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Σειρά LCF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 4 Lead Αλλα ονόματα F10175CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 90 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.033" (0.85mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 4 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 4 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 100mA εγκρίσεις -