LCFA121002B900TG
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 2LN 150MA 90 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: LCFA121002B900TG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LCFA121002B900TG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή CMC 2LN 150MA 90 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 284473 pcs Φύλλο δεδομένων LCFA121002B900TG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.050" L x 0.039" W (1.27mm x 1.00mm) Σειρά LCFA
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0504 (1210 Metric), 4 Lead Αλλα ονόματα F10212CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 90 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.026" (0.65mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 150mA DCR 4 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 4 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 150mA εγκρίσεις -