FLSR04.5TXID
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: FLSR04.5TXID.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLSR04.5TXID
Αριθμός εξαρτήματος FLSR04.5TXID Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3870 pcs Φύλλο δεδομένων FLSR04.5TXID.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Σειρά POWR-GARD® FLSR_ID
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα FLSR 4-1/2ID
FLSR04.5ID
FLSR4.5ID
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A