FLSR04.5T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLSR04.5T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: FLSR04.5T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLSR04.5T
Αριθμός εξαρτήματος FLSR04.5T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 4.5A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4757 pcs Φύλλο δεδομένων FLSR04.5T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Σειρά POWR-GARD® FLSR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα FLSR 4-1/2
FLSR04.5
FLSR4.5
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A
Τάξη RK5 Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA AC, 20kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, QPL, UL εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FLSR030.TXID
FLSR030.TXID
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Σε απόθεμα: 5335 pcs
Κατεβάστε: FLSR030.TXID.pdf
RFQ
FLSR045.TXID
FLSR045.TXID
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/300VDC