FLSR05.6TXID
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 5.6A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: FLSR05.6TXID.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLSR05.6TXID
Αριθμός εξαρτήματος FLSR05.6TXID Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 5.6A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4030 pcs Φύλλο δεδομένων FLSR05.6TXID.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Σειρά POWR-GARD® FLSR_ID
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα FLSR 5-6/10ID
FLSR05.6ID
FLSR5.6ID
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 5.6A