1206L075/13.2WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L075/13.2WR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206L075/13.2WR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206L075/13.2WR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 299904 pcs Φύλλο δεδομένων 1206L075/13.2WR.pdf
Τάσης - Max 13.2V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 200ms Πάχος (Max) 0.049" (1.25mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Σειρά POLY-FUSE®, 1206L
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 350 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 90 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Concave Αλλα ονόματα 1206L075/13.2WR-ND
1206L075/13.2WRTR
1206L075132WR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 13.2V 750mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 1.5A Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 750mA εγκρίσεις cURus, TUV