1206L035/16YR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L035/16YR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 16V 350MA 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206L035/16YR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1206L035/16YR
Αριθμός εξαρτήματος 1206L035/16YR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 16V 350MA 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 283812 pcs Φύλλο δεδομένων 1206L035/16YR.pdf
Τάσης - Max 16V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 100ms Πάχος (Max) 0.030" (0.75mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Σειρά POLY-FUSE®, 1206L
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 1.2 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 300 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Concave Αλλα ονόματα F3732DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 350mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 750mA Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 350mA εγκρίσεις cURus, TUV