1206L035/15YR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L035/15YR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 15V 350MA 1206
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1206L035/15YR
Αριθμός εξαρτήματος 1206L035/15YR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 15V 350MA 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5003 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Max 15V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 100ms Πάχος (Max) 0.030" (0.75mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Σειρά POLY-FUSE®, 1206L
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 1.2 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 300 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Concave Αλλα ονόματα 1206L03515YR
F3133CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 350mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave Τρέχουσες - Trip (It) 750mA
Τρέχουσες - Max 100A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 350mA