0NLN300.X
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0NLN300.X
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 300A 250VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0NLN300.X.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0NLN300.X
Αριθμός εξαρτήματος 0NLN300.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 300A 250VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1228 pcs Φύλλο δεδομένων 0NLN300.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.094" Dia x 4.878" L (53.19mm x 123.90mm) Σειρά POWR-GARD® NLN
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα NLN 300
NLN300
NLN300.X
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 300A