0NLN500.X
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0NLN500.X
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 500A 250VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0NLN500.X.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 783 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 783 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0NLN500.X
Αριθμός εξαρτήματος 0NLN500.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 500A 250VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 783 pcs Φύλλο δεδομένων 0NLN500.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.594" Dia x 5.870" L (65.90mm x 149.10mm) Σειρά POWR-GARD® NLN
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα NLN 500
NLN500
NLN500.X
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 500A