0NLN175.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0NLN175.X
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 175A 250VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0NLN175.X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0NLN175.X
Αριθμός εξαρτήματος 0NLN175.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 175A 250VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2270 pcs Φύλλο δεδομένων 0NLN175.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm) Σειρά POWR-GARD® NLN
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα NLN 175
NLN175
NLN175.X
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 175A