0MIN010.VXPK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC 5PK BOX
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0MIN010.VXPK
Αριθμός εξαρτήματος 0MIN010.VXPK Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC 5PK BOX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19183 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Σειρά MINI®
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Blade, Miniature Αλλα ονόματα 0MIN010VXPK
MIN010.VXPK
MIN010VXPK
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Fuse Τύπος Automotive τρέχουσα Αξιολόγηση 10A