0MIN015.TPGLOA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 15A 12VDC BLADE MINI
Φύλλα δεδομένων: 1.0MIN015.TPGLOA.pdf2.0MIN015.TPGLOA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0MIN015.TPGLOA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 15A 12VDC BLADE MINI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5065 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0MIN015.TPGLOA.pdf2.0MIN015.TPGLOA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 12V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)
Σειρά MINI® Smart Glow Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Blade, Miniature
Αλλα ονόματα 0MIN015TPGLOA
MIN015.TPGLOA
MIN015TPGLOA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A Χρώμα Blue