0MIN010.VPGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC BLADE
Φύλλα δεδομένων: 1.0MIN010.VPGLO.pdf2.0MIN010.VPGLO.pdf3.0MIN010.VPGLO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0MIN010.VPGLO
Αριθμός εξαρτήματος 0MIN010.VPGLO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC BLADE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Σειρά MINI®
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Blade, Miniature Αλλα ονόματα MIN010.VPGLO
MIN010VPGLO
MIN10VPGLO
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Χρώμα Red