0FLQ012.HXR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 12A 500VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: 0FLQ012.HXR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0FLQ012.HXR
Αριθμός εξαρτήματος 0FLQ012.HXR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 12A 500VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5959 pcs Φύλλο δεδομένων 0FLQ012.HXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® FLQ
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm Αλλα ονόματα FLQ012.HXR
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 12A