0FLQ015.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ015.HXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 15A 500VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: 0FLQ015.HXR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0FLQ015.HXR
Αριθμός εξαρτήματος 0FLQ015.HXR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 15A 500VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4819 pcs Φύλλο δεδομένων 0FLQ015.HXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Σειρά FLQ Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm w/PC Pins
Αλλα ονόματα FLQ 15A-R
FLQ015.HXR
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0069 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A Χρώμα -