0FLQ010.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ010.HXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 10A 500VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: 0FLQ010.HXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0FLQ010.HXR
Αριθμός εξαρτήματος 0FLQ010.HXR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 10A 500VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6217 pcs Φύλλο δεδομένων 0FLQ010.HXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Σειρά FLQ Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm w/PC Pins
Αλλα ονόματα FLQ 10A-R
FLQ010.HXR
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.01563 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 10kA εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0FLQ010.H
0FLQ010.H
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 10A 500VAC/300VDC