0FLQ01.5HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ01.5HXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.5A 500VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: 0FLQ01.5HXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0FLQ01.5HXR
Αριθμός εξαρτήματος 0FLQ01.5HXR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.5A 500VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5011 pcs Φύλλο δεδομένων 0FLQ01.5HXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Σειρά FLQ Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm
Αλλα ονόματα FLQ 1 1/2A-R
FLQ01.5HXR
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.3835 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Χρώμα -