0FLA02.5T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0FLA02.5T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 2.5A 125VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: 0FLA02.5T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0FLA02.5T
Αριθμός εξαρτήματος 0FLA02.5T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 2.5A 125VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5399 pcs Φύλλο δεδομένων 0FLA02.5T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Σειρά FLA Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm
Αλλα ονόματα FLA 2 1/2A
FLA02.5
FLA02.5T
FLA2.5
DC κρύο αντίσταση 0.2599 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A