0FLA01.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0FLA01.5T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 1.5A 125VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: 0FLA01.5T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0FLA01.5T
Αριθμός εξαρτήματος 0FLA01.5T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 1.5A 125VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6161 pcs Φύλλο δεδομένων 0FLA01.5T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Σειρά FLA Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm
Αλλα ονόματα FLA 1 1/2A
FLA01.5
FLA01.5T
FLA1.5
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά Indicating
DC κρύο αντίσταση 0.8204 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A