0FLA03.5T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0FLA03.5T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 3.5A 125VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: 0FLA03.5T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0FLA03.5T
Αριθμός εξαρτήματος 0FLA03.5T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 3.5A 125VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4691 pcs Φύλλο δεδομένων 0FLA03.5T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Σειρά FLA Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm
Αλλα ονόματα FLA 3 1/2A
FLA03.5
FLA03.5T
FLA3.5
DC κρύο αντίσταση 0.1195 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A