067406.5DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067406.5DRT4P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 6.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 067406.5DRT4P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 067406.5DRT4P
Αριθμός εξαρτήματος 067406.5DRT4P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 6.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63448 pcs Φύλλο δεδομένων 067406.5DRT4P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 674 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 21.6
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.0119 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
067406.3DRT4P
067406.3DRT4P
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL
Σε απόθεμα: 67841 pcs
Κατεβάστε: 067406.3DRT4P.pdf
RFQ
067406.3MXE
067406.3MXE
Κατεβάστε: 067406.3MXE.pdf
RFQ
06742N
06742N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: FILE,4",KNIFE 2ND CUT,102MM
Κατεβάστε:
06741
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: SIGN ESD/STATIC WARN 22"X17" 5PC
Κατεβάστε: 06741.pdf
06743.15DRT4
06743.15DRT4
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 06743.15DRT4.pdf
Κατεβάστε: 067406.5MXE.pdf
06742
Κατασκευαστές: Desco
Κατεβάστε: 06742.pdf
067404.5MXEP
067404.5MXEP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 067404.5MXEP.pdf
Κατεβάστε: 067406.5MXEP.pdf
Κατεβάστε: 067406.5DRT4.pdf