067406.5DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067406.5DRT4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 6.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 067406.5DRT4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 067406.5DRT4
Αριθμός εξαρτήματος 067406.5DRT4 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 6.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 75082 pcs Φύλλο δεδομένων 067406.5DRT4.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 674 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 21.6
DC κρύο αντίσταση 0.0119 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
06742
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: SIGN ESD/STATIC WARN 22"X17" 5PC
Σε απόθεμα: 3228 pcs
Κατεβάστε: 06742.pdf
RFQ
067406.5DRT4P
067406.5DRT4P