067406.3DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067406.3DRT4P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 067406.3DRT4P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 067406.3DRT4P
Αριθμός εξαρτήματος 067406.3DRT4P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67841 pcs Φύλλο δεδομένων 067406.3DRT4P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 674 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 19.2
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.012 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.3A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL