0508.500UXP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 500MA 1000VAC/VDC 3AB
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0508.500UXP
Αριθμός εξαρτήματος 0508.500UXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERM 500MA 1000VAC/VDC 3AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24683 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V Τάση Αξιολόγηση - AC 1kV
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia x 1.260" L (6.30mm x 32.00mm) Σειρά 508
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Αλλα ονόματα 508.500UXP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.259
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 3.572 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Χρώμα -