0508.500MX6P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0508.500MX6P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 500MA 600VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0508.500MX6P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0508.500MX6P
Αριθμός εξαρτήματος 0508.500MX6P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 500MA 600VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27451 pcs Φύλλο δεδομένων 0508.500MX6P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia x 1.260" L (6.30mm x 32.00mm) Σειρά 508
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Αλλα ονόματα 0508500MX6P
F3571
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.259
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 3.572 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Χρώμα -