0508.500MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0508.500MXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 500MA 1000VAC/VDC 3AB
Φύλλα δεδομένων: 0508.500MXEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0508.500MXEP
Αριθμός εξαρτήματος 0508.500MXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERM 500MA 1000VAC/VDC 3AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27753 pcs Φύλλο δεδομένων 0508.500MXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V Τάση Αξιολόγηση - AC 1kV
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Σειρά 508
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Αλλα ονόματα 0508.500MXEP-ND
508.500MXEP
F6089
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.259
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 3.572 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 10kA εγκρίσεις CE, cULus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: 2.5 W/B CRIMP REC TERM