0481.500VXL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE INDICATING 500MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0481.500VXL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0481.500VXL
Αριθμός εξαρτήματος 0481.500VXL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE INDICATING 500MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7355 pcs Φύλλο δεδομένων 0481.500VXL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Σειρά 481
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Alarm Indicator Αλλα ονόματα 481.500VXL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.139
Fuse Τύπος Indicating Fuse Χαρακτηριστικά Indicating
DC κρύο αντίσταση 1.52 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 300A