0481.500HXESD
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE INDICATING 500MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0481.500HXESD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0481.500HXESD
Αριθμός εξαρτήματος 0481.500HXESD Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE INDICATING 500MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39159 pcs Φύλλο δεδομένων 0481.500HXESD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Σειρά 481
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Alarm Indicator Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.139 Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Χαρακτηριστικά Indicating DC κρύο αντίσταση 1.52 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 300A εγκρίσεις CSA, UR
εφαρμογές Telecom
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0481.500H
0481.500H
Σε απόθεμα: 44992 pcs
Κατεβάστε: 0481.500H.pdf
RFQ
0481.375V
0481.375V