0481.500HXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0481.500HXL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE INDICATING 500MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0481.500HXL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0481.500HXL
Αριθμός εξαρτήματος 0481.500HXL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE INDICATING 500MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39787 pcs Φύλλο δεδομένων 0481.500HXL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Σειρά 481
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Alarm Indicator Αλλα ονόματα 0481.500XL
H481.500L
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.139
Fuse Τύπος Indicating Fuse Χαρακτηριστικά Indicating
DC κρύο αντίσταση 1.52 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 300A
εγκρίσεις CSA, UR εφαρμογές Telecom
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0481.500V
0481.500V