023206.3MXE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 023206.3MXE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023206.3MXE
Αριθμός εξαρτήματος 023206.3MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5012 pcs Φύλλο δεδομένων 023206.3MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Σειρά 232 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)