023202.5MXWP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 023202.5MXWP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023202.5MXWP
Αριθμός εξαρτήματος 023202.5MXWP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4067 pcs Φύλλο δεδομένων 023202.5MXWP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 232 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 023202.5XWP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 13.875 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0291 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CE, KC, PSE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
023206.3MXEP
023206.3MXEP
Περιγραφή: FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 80173 pcs
Κατεβάστε: 023206.3MXEP.pdf
RFQ
023202.5MXE
023202.5MXE
Σε απόθεμα: 4155 pcs
Κατεβάστε: 023202.5MXE.pdf
RFQ
023206.3M
023206.3M
Κατεβάστε: 023206.3M.pdf
023206.3MX125P
023206.3MX125P
Περιγραφή: FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Κατεβάστε: 023206.3MX125P.pdf
023202.5MXP
023202.5MXP
Κατεβάστε: 023202.5MXP.pdf
023202.5MXW
023202.5MXW
Κατεβάστε: 023202.5MXW.pdf
Κατεβάστε: 023206.3MXE.pdf
Κατεβάστε: 023202.5MXEP.pdf