023202.5MXW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 023202.5MXW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023202.5MXW
Αριθμός εξαρτήματος 023202.5MXW Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4533 pcs Φύλλο δεδομένων 023202.5MXW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 232 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm