MBR30030CTL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR30030CTL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 30V 150A 2 TOWER
Φύλλα δεδομένων: MBR30030CTL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR30030CTL
Αριθμός εξαρτήματος MBR30030CTL Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 30V 150A 2 TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4079 pcs Φύλλο δεδομένων MBR30030CTL.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 580mV @ 150A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 150A Chassis Mount Twin Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 30V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 150A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR30020CTRL
MBR30020CTRL
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 20V 150A 2 TOWER
Σε απόθεμα: 5567 pcs
Κατεβάστε: MBR30020CTRL.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 4009 pcs
Κατεβάστε: MBR30030CTRL.pdf
RFQ
MBR30030CT
MBR30030CT
Περιγραφή: DIODE MODULE 30V 300A 2TOWER