MBR300200CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 200V 150A 2 TOWER
Φύλλα δεδομένων: MBR300200CTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR300200CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR300200CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 150A 2 TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2029 pcs Φύλλο δεδομένων MBR300200CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 920mV @ 150A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 200V 150A Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 150A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR2X160A200
MBR2X160A200
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 200V 160A SOT227
Σε απόθεμα: 3182 pcs
Κατεβάστε: MBR2X160A200.pdf
RFQ
MBR30030CTL
MBR30030CTL
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 150A 2 TOWER
Σε απόθεμα: 4079 pcs
Κατεβάστε: MBR30030CTL.pdf
RFQ
MBR300200CT
MBR300200CT