MBR30030CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR30030CTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 30V 300A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR30030CTR.pdf2.MBR30030CTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR30030CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR30030CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 30V 300A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1801 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR30030CTR.pdf2.MBR30030CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 650mV @ 150A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα MBR30030CTRGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 300A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 8mA @ 20V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 300A (DC)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR30030CTRL
MBR30030CTRL
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 150A 2 TOWER
Σε απόθεμα: 4009 pcs
Κατεβάστε: MBR30030CTRL.pdf
RFQ
MBR30030CT
MBR30030CT