MBR300100CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 100V 300A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR300100CTR.pdf2.MBR300100CTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR300100CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR300100CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 100V 300A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1790 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR300100CTR.pdf2.MBR300100CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 840mV @ 150A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα MBR300100CTRGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 100V 300A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 8mA @ 20V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 300A (DC)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR300200CTR
MBR300200CTR
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 200V 150A 2 TOWER
Σε απόθεμα: 2029 pcs
Κατεβάστε: MBR300200CTR.pdf
RFQ
MBR300100CT
MBR300100CT