MBR12080CTR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 80V 120A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR12080CTR.pdf2.MBR12080CTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR12080CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR12080CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 80V 120A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1685 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR12080CTR.pdf2.MBR12080CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 840mV @ 60A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 80V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα MBR12080CTRGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 120A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 20V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 120A (DC)