PQ35/20-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
PQ35/20-3F36 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: FERROXCUBE
Περιγραφή προϊόντος FERRITE CORE 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: 1.PQ35/20-3F36.pdf2.PQ35/20-3F36.pdf3.PQ35/20-3F36.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ35/20-3F36
Αριθμός εξαρτήματος PQ35/20-3F36 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 48015 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PQ35/20-3F36.pdf2.PQ35/20-3F36.pdf3.PQ35/20-3F36.pdf
Πλάτος 26.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 35 x 20 Σειρά -
Αλλα ονόματα 1779-1202
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό 3F36 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 36.10mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 20.00mm Χάσμα -