PQ35/30-3C96
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PQ CORES 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: PQ35/30-3C96.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
80 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ35/30-3C96
Αριθμός εξαρτήματος PQ35/30-3C96 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 26684 pcs Φύλλο δεδομένων PQ35/30-3C96.pdf
Πλάτος 26.00mm Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 35 x 30 Σειρά *
Ελάχιστη εγκάρσια τομή πυρήνα (Amin) mm² 163 Υλικό 3C96
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 36.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 30.00mm