PQ35/20-3C94
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PQ CORES 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: PQ35/20-3C94.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
110 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ35/20-3C94
Αριθμός εξαρτήματος PQ35/20-3C94 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 53670 pcs Φύλλο δεδομένων PQ35/20-3C94.pdf
Πλάτος 26.00mm Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 35 x 20 Σειρά *
Ελάχιστη εγκάρσια τομή πυρήνα (Amin) mm² 163 Υλικό 3C94
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 36.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 20.00mm
Χάσμα Ungapped Connector Type A Uncoated
Αποτελεσματική διαπερατότητα (μe) 1790 Αποτελεσματικός μαγνητικός όγκος (Ve) mm 3 11300
Αποτελεσματικό μήκος (le) mm 57.5 Αποτελεσματική περιοχή (Ae) mm² 197
Διάμετρος - πυρήνα Τύπος PQ
Συντελεστής πυρήνα (ΣΙ / Α) mm1 0.291
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PQ3450-30-NIST
PQ3450-30-NIST
Κατασκευαστές: FLIR
Περιγραφή: 3000A 3-PHASE POWER ANALYZER/DAT