TNM4-9.5-25-1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ROUND STANDOFF M4 NYLON 25MM
Φύλλα δεδομένων: TNM4-9.5-25-1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TNM4-9.5-25-1
Αριθμός εξαρτήματος TNM4-9.5-25-1 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή ROUND STANDOFF M4 NYLON 25MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30056 pcs Φύλλο δεδομένων TNM4-9.5-25-1.pdf
Βάρος - Τύπος Round Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά TNSP-MX
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M4 Επιμετάλλωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon, Brass Insert
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.984" (25.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.374" (9.50mm)
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Round Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 0.984" (25.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.984" (25.00mm)