TNM4-8-12.7-1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ROUND STANDOFF M4 NYLON 1/2"
Φύλλα δεδομένων: TNM4-8-12.7-1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TNM4-8-12.7-1
Αριθμός εξαρτήματος TNM4-8-12.7-1 Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 27849 pcs Φύλλο δεδομένων TNM4-8-12.7-1.pdf
Βάρος - Τύπος Round Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά TNSP-MX
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M4 Επιμετάλλωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon, Brass Insert
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) 1/2"
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.315" (8.00mm)
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Round Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 0.500" (12.70mm) 1/2" Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.500" (12.70mm) 1/2"