TNM3-8-14-1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ROUND STANDOFF M3 NYLON 14MM
Φύλλα δεδομένων: TNM3-8-14-1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TNM3-8-14-1
Αριθμός εξαρτήματος TNM3-8-14-1 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή ROUND STANDOFF M3 NYLON 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34340 pcs Φύλλο δεδομένων TNM3-8-14-1.pdf
Βάρος - Τύπος Round Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά TNSP-MX
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M3 Επιμετάλλωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon, Brass Insert
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.551" (14.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.315" (8.00mm)
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Round Standoff Threaded M3 Nylon, Brass Insert 0.551" (14.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.551" (14.00mm)