RKW-12-18-RD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE TIE, HOOK & LOOP, RED
Φύλλα δεδομένων: RKW-12-18-RD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RKW-12-18-RD
Αριθμός εξαρτήματος RKW-12-18-RD Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 12562 pcs Φύλλο δεδομένων RKW-12-18-RD.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Tie Πλάτος 0.750" (19.05mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά RKW
Συσκευασία 10 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 18.00"
Μήκος - Πραγματικό 1.500' (457.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Tie Red 0.750" (19.05mm) 1.500' (457.20mm)