RKW-12-24-GN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος KWIK STRAP GREEN 3/4 X 24"
Φύλλα δεδομένων: RKW-12-24-GN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RKW-12-24-GN
Αριθμός εξαρτήματος RKW-12-24-GN Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή KWIK STRAP GREEN 3/4 X 24" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10249 pcs Φύλλο δεδομένων RKW-12-24-GN.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Tie Πλάτος 0.750" (19.05mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά RKW
Συσκευασία 100 per Pkg Αλλα ονόματα 61049091
RKW12-24-GN
RKW12-24-GN-ND
RKW1224GN
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 24.00"
Μήκος - Πραγματικό 2.000' (609.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Tie Green 0.750" (19.05mm) 2.000' (609.60mm)