RKW-12-18-GN
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE TIE, HOOK & LOOP, GREEN
Φύλλα δεδομένων: RKW-12-18-GN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RKW-12-18-GN
Αριθμός εξαρτήματος RKW-12-18-GN Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 14134 pcs Φύλλο δεδομένων RKW-12-18-GN.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Tie Πλάτος 0.750" (19.05mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά RKW
Συσκευασία 10 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 18.00"
Μήκος - Πραγματικό 1.500' (457.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Tie Green 0.750" (19.05mm) 1.500' (457.20mm)