IRFBC30AS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
IRFBC30AS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: IRFBC30AS
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 3.6A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRFBC30AS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRFBC30AS
Αριθμός εξαρτήματος IRFBC30AS Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 3.6A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5288 pcs Φύλλο δεδομένων IRFBC30AS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.2 Ohm @ 2.2A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 74W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα *IRFBC30AS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 510pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 23nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 3.6A (Tc) 74W (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 3.6A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IRFBC30ASTRLPBF
IRFBC30ASTRLPBF
Σε απόθεμα: 45160 pcs
Κατεβάστε: IRFBC30ASTRLPBF.pdf
RFQ
IRFBC30ASPBF
IRFBC30ASPBF
Σε απόθεμα: 66002 pcs
Κατεβάστε: IRFBC30ASPBF.pdf
RFQ
IRFBC30ASTRR
IRFBC30ASTRR
Κατεβάστε: IRFBC30ASTRR.pdf
IRFBC30AL
IRFBC30AL
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V 3.6A TO-262
Κατεβάστε: IRFBC30AL.pdf
IRFBC30
IRFBC30
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V 3.6A TO-220AB