IRFBC30ASTRLPBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
IRFBC30ASTRLPBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 3.6A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRFBC30ASTRLPBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IRFBC30ASTRLPBF Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 3.6A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45160 pcs Φύλλο δεδομένων IRFBC30ASTRLPBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.2 Ohm @ 2.2A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 74W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 510pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 23nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 3.6A (Tc) 74W (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 3.6A (Tc)