IRFBC20STRR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
IRFBC20STRR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 2.2A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: IRFBC20STRR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRFBC20STRR
Αριθμός εξαρτήματος IRFBC20STRR Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 2.2A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 59843 pcs Φύλλο δεδομένων IRFBC20STRR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.4 Ohm @ 1.3A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.1W (Ta), 50W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 18nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 2.2A (Tc) 3.1W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount D2PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 2.2A (Tc)